Menu Zamknij

Transport specjalny

W zakresie usługi transportu ponadnormatywnego przewozi się najróżniejsze ładunki. Są to najczęściej różnego rodzaju pojazdy i maszyny (fabryczne, rolnicze i inne). To jednak niejedyne towary, jakie można transferować za pomocą transportu ponadgabarytowego.

Przedstawiamy Państwu usługę profesjonalnej firmy spedycyjnej TG Transport Gabarytowy, obejmującą przewożenie nietypowych ładunków. Świadczony przez nas transport specjalny to najwyższej klasy pomoc specjalistów, którzy mają szerokie doświadczenie w logistyce wielkogabarytowej. Posiadamy nie tylko niezbędny do tego celu sprzęt, ale również wysoce wykwalifikowaną kadrę, do której należą najlepsi profesjonaliści z branży spedycji ponadgabarytowej.

Co obejmuje transport specjalistyczny?

W ramach tej usługi przewozimy najróżniejsze ładunki. Wśród nich można wymienić między innymi transport:

  • wiatraków (tj. elektrowni wiatrowych),

  • łodzi motorowych,

  • jachtów.

Ponadto możemy również zaproponować transfer materiałów sypkich, jak różnego rodzaju granulaty, skrobie czy inne produkty chemiczne. Tę usługę zapewniamy przez transport specjalistycznymi silosami, dzięki czemu ładunek jest szczelnie zamknięty i zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Nie mniej ważne jest przygotowanie całego procesu – nasi pracownicy od samego momentu podjęcia kontaktu z nimi mogą służyć profesjonalnymi radami, dotyczącymi całego procesu transportu towarów. Wykonamy konieczne ekspertyzy dotyczące trasy przejazdu, zdobędziemy konieczne zezwolenia uprawniające do przewozu, a także zajmiemy się demontażem infrastruktury drogowej. We współpracy z odpowiednimi służbami, przygotujemy również zmianę organizacji ruchu drogowego, dzięki czemu cały proces będzie odbywać się bez zakłóceń.

Dlaczego warto wybrać ofertę TG Transport Gabarytowy?

Od 2007 roku, kiedy powstała nasza firma, dążymy do tego, by klienci mieli w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę, odciążającą ich ze wszelkich obowiązków związanych z przewozem wielkogabarytowym. Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania, współpracujemy też z przewoźnikami z kraju, jak i zagranicy, chcąc zapewnić najwyższej jakości usługę. Stale rozwijamy nasze umiejętności i zdobywamy doświadczenie, aby każdy, kto zgłasza się do nas po pomoc, był usatysfakcjonowany nie tylko tempem działania, ale też zabezpieczeniem przewożonego ładunku.

Poszukując więc specjalistów, którzy zapewnią Państwu najlepszy transport jachtu, elementów konstrukcyjnych elektrowni wiatrowych czy jakichkolwiek innych ładunków o większym gabarycie i nietypowych wymiarach, zachęcamy do kontaktu.

Call Back


Wpisz swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie jak najszybciej