Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Transport maszyn z Niemiec

Jeździmy m.in. do: Niemiec, Anglii, Irlandii, Francji, Włoch.

Spedycja i transport międzynarodowy to nasza specjalność. Od lat cieszymy się uznaniem klientów, a tysiące pozytywnie zrealizowanych zleceń i miliony pokonanych kilometrów świadczą o naszym ogromnym doświadczeniu i wysokiej jakości usług.

Zakres usług transportu międzynarodowego

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę towarów w całej Unii Europejskiej, a także wybranych państwach spoza jej granic. Obsługujemy m.in. Niemcy, Francję, Anglię, Irlandię czy Włochy. Współpracujemy ze zweryfikowanymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo i pełny profesjonalizm.
Naszą flotę tworzą doskonale przystosowane do wszystkich rodzajów transportu pojazdy – dysponujemy kontenerami, plandekami, chłodniami, firankami, zestawami niskopodwoziowymi oraz naczepami typu Mega.

Indywidualne podejście do klienta

Wybór naszej firmy i zlecenie nam zorganizowania transportu międzynarodowego do Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Włoch itd. to gwarancja, że dane zlecenie zostanie zrealizowane na czas – oferujemy na przykład dostawy w trybie „just in time” oraz usługę door-to-door dla mniejszych przesyłek.

Najwyższy standard usług

Zapewniamy szybki kontakt z sympatycznym i kompetentnym personelem – nasza kadra to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas znajomość zagadnień z zakresu prawa i transportu – spedycja międzynarodowa to temat świetnie nam znany. Naszym atutem jest także znajomość języków obcych, co znacznie ułatwia nam kontakt z klientami, ale i kontrahentami.

Jesteśmy partnerem o nieposzlakowanej opinii, o czym świadczy szerokie grono klientów, którzy nam zaufali. Stawiamy jednak na rozwój i edukację – na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług. Spełniamy oczekiwania oraz odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów i partnerów. Co więcej, utrzymujemy z nimi stały kontakt i prowadzimy monitoring naszych pojazdów.

Liczymy na przyjemną współpracę, która każdej ze stron przyniesie wymierne korzyści. Wierzymy, że troska o klienta, gwarancja bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie to podstawa każdej udanej transakcji. Praca jest też naszą pasją, co widać w naszych działaniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

Teraz oferujemy też profesjonalny transport niskopodwoziowy z Niemiec.

Jakie maszyny przewozimy?

Nie mamy żadnych ograniczeń – możemy dla Państwa przetransportować najróżniejsze maszyny, począwszy od rolniczych po wyspecjalizowane pojazdy budowlane. Wśród nich można wymienić między innymi:

Koparki ,wywrotki , kombajny ,przesiewacze i wiele innych

Nasza flota posiada niezbędne pojazdy, pozwalające na sprawny transport maszyn rolniczych z Niemiec do Polski, obsługiwane są zaś przez kadrę osób doświadczonych w tej branży. Zapewniamy więc, że sprowadzane pojazdy dotrą do Państwa możliwie jak najszybciej i w stanie nienaruszonym.

Dlaczego warto powierzyć to zadanie nam?

Przeprowadzenie operacji transportu maszyn z Niemiec do naszego kraju nie jest łatwym zadaniem – wymaga strategicznego podejścia i zaplanowania całej trasy, często również współpracy z odpowiednimi służbami i dostosowania infrastruktury drogowej.

Kadra pracująca w gabaryty.net od samego początku współpracy świadczy najwyższej jakości usługi, począwszy od profesjonalnego doradztwa w kwestii przewozu urządzeń, przez ubezpieczenie ładunku po profesjonalny pilotaż. Wybierzemy najlepszą trasę, która zapewni nie tylko względnie szybki, ale też bezpieczny przewóz wybranych maszyn. Posiadamy w tego typu zleceniach szerokie doświadczenie podejmując się najróżniejszych zadań – zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jeśli więc poszukujecie Państwo specjalistów, którzy zajmą się transportem maszyn rolniczych czy innych z Niemiec do Polski, to zachęcamy do kontaktu. Oferujemy szybką wycenę, a przy tym bardzo atrakcyjne stawki.

Wasz sukces jest również naszym sukcesem!

Darmowa wycena