Przeprowadzka zawsze jest dużym przedsięwzięciem. Wymaga zorganizowania odpowiedniego transportu czy też pojemników na przewożone przedmioty, które je zabezpieczą przed potencjalnym uszkodzeniem. Co jednak zrobić, jeśli przeprowadzka nie dotyczy prywatnego mieszkania, a sprzętu fabryki? Jest to oczywiście możliwe, trzeba jednak sięgnąć po pomoc fachowców, którzy mają niezbędny sprzęt i doświadczenie.

Tych zaś można znaleźć w firmie TG Transport Gabarytowy. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która od lat działa w spedycji ponadgabarytowej, świadcząc profesjonalny przewóz towarów, doceniony przez licznych klientów, w tym też biznesowych. Relokacja fabryk jest jedną z usług, jaką oferujemy. W jej ramach zajmiemy się między innymi przewozem poszczególnych maszyn i elementów linii produkcyjnych.

Relokacja linii produkcyjnych- zaufaj profesjonalistom

Oprócz tego, że przygotujemy cały proces transportu, począwszy od wyboru najlepszej drogi, przez wykonanie ekspertyzy trasy przejazdu (czy infrastruktura jest odpowiednio wytrzymała i czy niektóre jej elementy nie wymagają tymczasowego demontażu), uzyskanie zezwoleń, które są wymagane w przypadku przewozu ponadgabarytowego, po przygotowanie ładunku do przewozu, jego transfer i rozładowanie z montażem maszyn i innych obiektów na miejscu przeznaczenia.

Nasze usługi świadczymy od 2007 roku, proponując klientom indywidualnym, jak i biznesowym najwyższą jakość wykonywanych prac. Specjaliści, z którymi Państwu przyjdzie współpracować, jeśli zdecydujecie się na TG Transport Gabarytowy, przedstawią najatrakcyjniejszą ofertę, a także zajmą się wszelkimi formalnościami, odciążając Was z obowiązków formalnoprawnych.

Ze względu na bogate doświadczenie, jakie nabyliśmy przez te wszystkie lata, możemy z całym przekonaniem zapewnić, że jeśli interesuje Państwa relokacja linii produkcyjnych, to korzystając z prezentowanej oferty, zdecydujecie się na szybki, bezpieczny i bezproblemowy przewóz całego wyposażenia fabryk.

Wybierz specjalistów od transportu ponadnormatywnego

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Proponowana usługa jest nie tylko kompleksowa, ale także atrakcyjna cenowo – dla każdego klienta wykonujemy indywidualną wycenę, uzależnioną od masy ładunku, jego rozmiarów, a także terminów, w jakich transfer ma się odbywać.

Jeśli więc poszukujecie Państwo profesjonalistów w dziedzinie przewozu wyposażenia fabryk i elementów parku maszynowego, to zapewniamy, że decydując się na usługi TG Transport Gabarytowy, uzyskacie najlepszą pomoc przy zachowaniu najniższych stawek cenowych.