Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Relokacja fabryk

Przeprowadzka zawsze jest dużym przedsięwzięciem. Wymaga zorganizowania odpowiedniego transportu czy też pojemników na przewożone przedmioty, które je zabezpieczą przed potencjalnym uszkodzeniem. Co jednak zrobić, jeśli przeprowadzka nie dotyczy prywatnego mieszkania, a sprzętu fabryki? Jest to oczywiście możliwe, trzeba jednak sięgnąć po pomoc fachowców, którzy mają niezbędny sprzęt i doświadczenie.

Tych zaś można znaleźć w firmie Transport Gabarytowy. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która od lat działa w spedycji ponadgabarytowej, świadcząc profesjonalny przewóz towarów, doceniony przez licznych klientów, w tym też biznesowych. Relokacja fabryk jest jedną z usług, jaką oferujemy. W jej ramach zajmiemy się między innymi przewozem poszczególnych maszyn i elementów linii produkcyjnych.

Relokacja linii produkcyjnych – zaufaj profesjonalistom

Oprócz tego, że przygotujemy cały proces transportu, począwszy od wyboru najlepszej drogi, przez wykonanie ekspertyzy trasy przejazdu (czy infrastruktura jest odpowiednio wytrzymała i czy niektóre jej elementy nie wymagają tymczasowego demontażu), uzyskanie zezwoleń, które są wymagane w przypadku przewozu ponadgabarytowego, po przygotowanie ładunku do przewozu, jego transfer i rozładowanie z montażem maszyn i innych obiektów na miejscu przeznaczenia.

Ze względu na bogate doświadczenie, jakie nabyliśmy przez te wszystkie lata, możemy z całym przekonaniem zapewnić, że jeśli interesuje Państwa relokacja linii produkcyjnych, to korzystając z prezentowanej oferty, zdecydujecie się na szybki, bezpieczny i bezproblemowy przewóz całego wyposażenia fabryk.

Wybierz specjalistów od transportu ponadnormatywnego

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Proponowana usługa jest nie tylko kompleksowa, ale także atrakcyjna cenowo – dla każdego klienta wykonujemy indywidualną wycenę, uzależnioną od masy ładunku, jego rozmiarów, a także terminów, w jakich transfer ma się odbywać.

Jeśli więc poszukujecie Państwo profesjonalistów w dziedzinie przewozu wyposażenia fabryk i elementów parku maszynowego, to zapewniamy, że decydując się na usługi Transport Gabarytowy, uzyskacie najlepszą pomoc przy zachowaniu najniższych stawek cenowych.

Darmowa wycena