Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Transport ponadgabarytowy

Współczesne usługi spedycyjne stoją na bardzo wysokim poziomie. Niemniej jednak nie każda firma, która zajmuje się przewozem różnych towarów, jest w stanie zaoferować transport obiektów o ponadnormatywnym gabarycie. Wymaga to nie tylko zezwoleń państwowych i lokalnych instytucji, ale też niezbędnych umiejętności, specjalistycznej floty pojazdów, a także bogatego doświadczenia.

Od lat specjalizujemy się w transporcie ponadgabarytowym, oferując tę usługę klientom indywidualnym, jak i biznesowym z najróżniejszych branż – budowlanych, rolniczych, a także energetycznych. Od samego początku istnienia, czyli od 2007 roku, wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają operację przewozu. Nasza kadra to wykwalifikowani, przygotowani do każdego wyzwania specjaliści, posiadający bogate doświadczenie w branży logistycznej, a przede wszystkim w spedycji ładunków o dużym gabarycie. Współpracujemy również z przewoźnikami krajowymi, jak i zagranicznymi.

Przewozy wielkogabarytowe

Oferta firmy Transport Gabarytowy obejmuje przewóz najróżniejszych ładunków wielkogabarytowych. Wśród nich możemy wyróżnić najróżniejsze maszyny, w tym rolnicze (kombajny, ciągniki etc.), produkcyjne, budowlane, pojazdy o masie większej, niż dopuszczona do swobodnego poruszania się po drogach i wiele innych.

Proponowany transport ponadgabarytowy obejmuje również tzw. transport specjalny – w ramach tej usługi zajmujemy się przewozem pojazdów wodnych, elementów wyposażenia fabryk, a także części konstrukcyjnych elektrowni wiatrowych.

Co cechuje nasze usługi?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Klienci, zgłaszający się do  Transport Gabarytowy, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie. Podejmiemy wszelkie czynności, także formalnoprawne, jakich wymaga transport wielkogabarytowy, dzięki czemu osoby pragnące skorzystać z naszej pomocy są maksymalnie odciążone.

Klienci zainteresowani proponowaną usługą, mogą wypełnić na stronie naszej firmy specjalny formularz, by sprawdzić, jaka będzie wstępna wycena za wykonane zlecenie. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości, dotyczące całego procesu transportu.

Jeśli zależy Państwu na najwyższym profesjonalizmie w zakresie spedycji dużych ładunków, firma Transport Gabarytowy jest najlepszym wyborem. O jakości wykonywanych przez nas usług świadczą nie tylko uzyskane certyfikacje, ale też zadowolenie dotychczasowych klientów, potwierdzone listami referencyjnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby ładunek dotarł szybko i bezpiecznie na miejsce przeznaczenia.

Darmowa wycena