Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Transport Skandynawia

Do naszych głównych zadań należy transport cało pojazdowy  do Szwecji  jak  i Norwegii oraz  Finlandii. Dzięki rozmieszczeniu magazynów na terenie Polski oraz Niemiec jesteśmy w stanie w sprawny sposób podjąć przesyłki z dowolnego adresu na obszarze tych państw.

Jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi zrealizować szybki i sprawny przewóz przesyłki do Szwecji (całej Skandynawii) . Nasz zespół zajmie się wykonaniem usługi w sposób kompleksowy, od załadunku towaru aż po transport docelowy . Dzięki naszej specjalizacji oraz doświadczeniu możliwe jest uniknięcie wszelkiego ryzyka, a jednocześnie ograniczenie kosztów transportu . Oferta Sposób pracy naszej firmy jest prosty, a zarazem niezawodny. Przesyłka, która zostaje podjęta przez będący do naszej dyspozycji nowoczesny tabor, dostarczana jest na obsługiwany przez nas terminal.. Opisane operacje wykonywane są cyklicznie co sprawia, że codziennie wysyłamy przesyłki do określonych odbiorców. Istnieje możliwość swobodnego ustalenia terminu dostawy oraz skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej . NASZE ATUTY > TWOJE KORZYŚCI Dostawa drobnicy w 1-3 dni  robocze do/z Skandynawii – absolutny rekord na rynku !Bezpieczeństwo towarów .Nawet daleka Skandynawia osiągalna przez cały rok!  Terminowość i precyzja w realizacji zleceń – usługi Express i Just in time Odbiory/dostawy we wszystkie dni  (z wyłączeniem niedziel i świąt)Precyzyjny monitoring przesyłki i awizowanie dostaw Bieżąca komunikacja (pełny monitoring GPS/GPRS) Nowoczesna, wielofunkcyjna flota gotowa do natychmiastowego podjęcia zleceń Szeroki wachlarz aut Możliwość przewozu ładunków o niestandardowych wymiarach (palety przemysłowe, dłużyce, towary niespaletyzowane).

Profesjonalni kierowcy z komunikatywnym j. angielskim, doświadczeni w skandynawskich trasach .Dzięki setkom zorganizowanych transportów do Skandynawii, jesteśmy firmą która terminowo i bezpiecznie może zawieść Państwa dobra nawet w najdalsze zakątki Norwegii, Szwecji, Danii i Finlandii.

Skandynawia jest terenem ogólnie niedostępnym dla wszystkich przewoźników, ponieważ żeby tam jeździć w zimę potrzebne jest duże doświadczenie kierowców, odpowiednie wyposażenie auta, i znajomość tras tych państw. My to zapewniamy .Organizowaliśmy transport rożnych towarów takich jak: Transport silosów, Transporty maszyn rolniczych, Transporty maszyn budowlanych itp. .Towar zawsze dojechał cały i na czas co było priorytetem.

Darmowa wycena