Menu Zamknij

Transport maszyn budowlanych

Poza tym, że zajmujemy się relokacją ciągników rolniczych czy przyczep wielofunkcyjnych, jedną z głównych domen naszej firmy jest przewóz maszyn budowlanych. Prowadzimy działalność w branży transportowej od wielu lat, dzięki czemu możemy poszczycić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także fachową wiedzą, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Wszelkie rodzaje urządzeń znajdujących zastosowanie w budownictwie przewozimy przy wykorzystaniu specjalistycznych pojazdów. W skład naszego taboru wchodzą między innymi naczepy SEMI, TIFBETT oraz VARIO MAX. Dysponujemy także naczepami modułowymi z wózkami THP oraz w systemie SKPH, które dają możliwość bezpiecznego transportu maszyn budowlanych o zróżnicowanych wymiarach.

Przewóz maszyn budowlanych – co konkretnie?

Naszym klientom świadczymy kompleksowe usługi między innymi z zakresu przerzutu:

  • maszyn przeznaczonych do robót ziemnych (koparek, ładowarek łyżkowych, walców, zagęszczarek, spycharek itp.),

  • Przyrządów do robót wykończeniowych (frezarek do betonu, urządzeń do robót tynkarskich, malarskich, podłogowych, instalacyjnych itp.),

  • sprzętów do robót drogowych (stabilizatorów podłoża, frezarek asfaltu, rozściełaczy do asfaltu),

  • urządzeń do zagęszczania gruntów (walców, zagęszczarek, ubijarek, ubijaków itp.),

  • maszyn dedykowanych do przeróbki kruszyw (przesiewników, młynów, kruszarek),

  • sprzętów do produkcji oraz przewozu masy betonowej (betoniarek, wibratorów do betonu itp.).

Co zapewniamy w ramach świadczonych usług?

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę zapewniamy klientom przede wszystkim fachową pomoc przy uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń, pomoc w wyborze najbezpieczniejszego pojazdu do przewiezienia maszyny, a także doradztwo przy doborze optymalnej trasy. Nasze usługi obejmują także profesjonalny pilotaż oraz asystę innych służb, a w razie potrzeby także dostosowanie infrastruktury drogowej na czas przejazdu (przy uwzględnieniu dopuszczalnych norm znajdujących się w przepisach o ruchu drogowym).

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasze usługi z zakresu przerzutu różnego rodzaju urządzeń znajdujących zastosowanie w budownictwie są skierowane w dużej mierze do firm, które poszukują sprawdzonego i godnego zaufania partnera do przewiezienia swoich maszyn budowlanych. Każde powierzane w nasze ręce zlecenie jest realizowane przy zachowaniu należytej ostrożności oraz bezpieczeństwa przewożonych urządzeń. Współpracy z nami podejmują się zarówno duże korporacje, jak i klienci indywidualni.

Call Back


Wpisz swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie jak najszybciej