Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Transport specjalny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą przewozy ładunków ciężkich i cechujących się znacznymi rozmiarami – zajmujemy się różnorodnymi towarami, które ze względu na swoje gabaryty i wagę nie kwalifikują się do ładunków, regulowanych normami prawa ruchu drogowego. Profesjonalnie realizowany przez nas transport ładunków ponadgabarytowych przeprowadzany jest sprawnie i z uwzględnieniem najwyższych zasad bezpieczeństwa – zarówno przewożonych towarów, jak i uczestników ruchu drogowego.

Istniejemy na polskim rynku transportowym już wiele lat, dlatego możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, umiejętnością planowania i profesjonalizmem w najbardziej wymagającym i skomplikowanym transporcie.

Nasze bogate usługi przewozów ponadgabarytowych obejmują:

  • transport maszyn rolniczych i budowlanych,
  • przewóz ciężkich ładunków,
  • wymagający transport towarów specjalistycznych,
  • organizację zezwoleń na transport ładunków ponadgabarytowych,
  • profesjonalny pilotaż przewozów ponadgabarytowych,
  • kompleksową organizację załadunku i rozładunku towarów.

Nasza firma wyspecjalizowana jest w przewozie ponadgabarytowym, dlatego warto nam zaufać. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie organizacji wymagającego transportu w Warszawie.

Specjalistyczny transport

Poszukując firmy, która w kompleksowy i profesjonalny sposób zrealizuje usługę transportu ładunków ponagabarytowych, warto nawiązać z nami kontakt. Oferowane przez nas przewozy realizowane są terminowo, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta i z najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na którym bazujemy w naszej działalności, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług transportu ładunków ponadgabarytowych – każdy przewóz traktujemy indywidualnie. Jeśli pragną Państwo zyskać kompleksowe wsparcie w zakresie transportu w Warszawie, zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Co obejmuje transport specjalistyczny?

W ramach tej usługi przewozimy najróżniejsze ładunki. Wśród nich można wymienić między innymi transport:

  • wiatraków (tj. elektrowni wiatrowych),
  • łodzi motorowych,
  • jachtów.

Ponadto możemy również zaproponować transfer materiałów sypkich, jak różnego rodzaju granulaty, skrobie czy inne produkty chemiczne. Tę usługę zapewniamy przez transport specjalistycznymi silosami, dzięki czemu ładunek jest szczelnie zamknięty i zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Nie mniej ważne jest przygotowanie całego procesu – nasi pracownicy od samego momentu podjęcia kontaktu z nimi mogą służyć profesjonalnymi radami, dotyczącymi całego procesu transportu towarów. Wykonamy konieczne ekspertyzy dotyczące trasy przejazdu, zdobędziemy konieczne zezwolenia uprawniające do przewozu, a także zajmiemy się demontażem infrastruktury drogowej. We współpracy z odpowiednimi służbami, przygotujemy również zmianę organizacji ruchu drogowego, dzięki czemu cały proces będzie odbywać się bez zakłóceń.

Poszukując więc specjalistów, którzy zapewnią Państwu najlepszy transport jachtu, elementów konstrukcyjnych elektrowni wiatrowych czy jakichkolwiek innych ładunków o większym gabarycie i nietypowych wymiarach, zachęcamy do kontaktu.

Darmowa wycena