Ikona koperty - mail
Ikona telefonu

Transport maszyn z Anglii

TRANSPORT GABARYTOWY oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu przewozu różnego rodzaju sprzętów nie tylko na terenie kraju, ale także z Anglii do Polski. Dysponujemy kadrą wysoce wykwalifikowanych pracowników, a także specjalistycznym taborem do realizacji tego rodzaju usług. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam ładunki, dokładając wszelkich starań, by dostarczyć sprzęt w nienaruszonym stanie. Na rynku istniejemy od 2007 roku, posiadając szerokie grono zadowolonych klientów zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych.

Szukasz solidnego przewoźnika, który sprowadza Gabaryty z Wielkiej Brytanii (Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej) oraz używane maszyny rolnicze i budowlane? Skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zapewniając bezpieczny i sprawny transport z Anglii. Specjalizujemy się nie tylko w imporcie oraz eksporcie, ale sprowadzamy również maszyny rolnicze i budowlane.

Zajmujemy się również taką działalnością, jak: przewóz paczek oraz przeprowadzki międzynarodowe: Polska, Anglia, Szwecja, Niemcy, Holandia, Belgia. Zapewniamy transport z dowolnego miasta.
Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, gdziekolwiek się znajdujesz. Przyjedziemy i pomożemy oraz dostarczymy pod wskazany adres interesujące Cię maszyny rolnicze i budowalne z terenu Wielkiej Brytanii.
Szybko, tanio i zawsze na czas. Transport niskopodwoziowy realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru, w skład którego wchodzą przede wszystkim naczepy typu SEMI, VARIO MAX oraz TIFBETT. Ponadto dysponujemy profesjonalnymi naczepami modułowymi z wózkami THP oraz w systemie SKPH, które dają możliwość bezpiecznego przerzutu ładunków o zróżnicowanych, w tym także o ponadprzeciętnych wymiarach.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

  • transport maszyn rolniczych (traktorów, ciągników, kombajnów, kosiarek, glebogryzarek, pługów, agregatów uprawno-siewnych, wozów paszowych, przyczep, młockarni, opryskiwaczy, roztrząsaczy, rozrzutników, siewników, rozsiewaczy itp.),
  • przewóz sprzętów budowlanych (koparek, koparko-ładowarek, spycharek, równiarek, walców, ubijarek, ubijaków, stabilizatorów podłoża, frezarek do asfaltu, pomp, betoniarek, maszyn do zagęszczania masy betonowej, dźwignic, młotów udarowych itp.),
  • przerzut urządzeń górniczych i do robót tunelowych (ładowarek, wiertnic, wozów odstawczych, wozów wiercąco-kotwiących, wozów pomocniczych, kruszarek itp.),
  • transport ciężki i nietypowy (np. turbin wiatrowych, przęseł mostów, transformatorów elektrycznych, pieców hutniczych, konstrukcji słupów przekazowych itp.).
Darmowa wycena