Transport maszyn z Niemiec do Polski

Zakup różnych maszyn o dużych gabarytach często okazuje się dużo bardziej opłacalny u naszych zachodnich sąsiadów niż w Polsce. Kiedy decydujemy się na taki krok, należy wziąć jeszcze jedno pod uwagę – transport zakupionych sprzętów, który spoczywa najczęściej na barkach nabywcy.

Przewóz urządzeń o większych gabarytach wymaga nie tylko specjalnego uprawnienia na wykonanie tego typu prac, ale również umiejętności i doświadczenia, które umożliwiają wykonanie zlecenia szybko i bez ryzyka poniesienia szkody. Konieczne jest również uzyskanie zezwolenia na konkretny przewóz. Dlatego też niezbędne jest sięgnięcie po pomoc specjalistów.

Transport niskopodwoziowy z Niemiec

Firma TG Transport Gabarytowy od lat zajmuje się transportem niskopodwoziowym. Posiadamy nie tylko licencje, uprawniające nas do realizacji zleconych nam zadań, ale też przez lata naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w pracy z wieloma klientami, którzy zgłosili się do nas po pomoc. Teraz oferujemy też profesjonalny transport niskopodwoziowy z Niemiec.

Jakie maszyny przewozimy?

Nie mamy żadnych ograniczeń – możemy dla Państwa przetransportować najróżniejsze maszyny, począwszy od rolniczych po wyspecjalizowane pojazdy budowlane. Wśród nich można wymienić między innymi:

  • koparki,

  • wywrotki,

  • kombajny,

  • przesiewacze

i wiele innych. Nasza flota posiada niezbędne pojazdy, pozwalające na sprawny transport maszyn rolniczych z Niemiec do Polski, obsługiwane są zaś przez kadrę osób doświadczonych w tej branży. Zapewniamy więc, że sprowadzane pojazdy dotrą do Państwa możliwie jak najszybciej i w stanie nienaruszonym.

Dlaczego warto powierzyć to zadanie nam?

Przeprowadzenie operacji transportu maszyn z Niemiec do naszego kraju nie jest łatwym zadaniem – wymaga strategicznego podejścia i zaplanowania całej trasy, często również współpracy z odpowiednimi służbami i dostosowania infrastruktury drogowej.

Kadra pracująca w TG Transport Gabarytowy od samego początku współpracy świadczy najwyższej jakości usługi, począwszy od profesjonalnego doradztwa w kwestii przewozu urządzeń, przez ubezpieczenie ładunku po profesjonalny pilotaż. Wybierzemy najlepszą trasę, która zapewni nie tylko względnie szybki, ale też bezpieczny przewóz wybranych maszyn. Posiadamy w tego typu zleceniach szerokie doświadczenie, które zdobywamy od 2007 roku, podejmując się najróżniejszych zadań – zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jeśli więc poszukujecie Państwo specjalistów, którzy zajmą się transportem maszyn rolniczych czy innych z Niemiec do Polski, to zachęcamy do kontaktu. Oferujemy szybką wycenę, a przy tym bardzo atrakcyjne stawki.