Menu Zamknij

Transport maszyn z Anglii

TG TRANSPORT GABARYTOWY oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu przewozu różnego rodzaju sprzętów nie tylko na terenie kraju, ale także z Anglii do Polski. Dysponujemy kadrą wysoce wykwalifikowanych pracowników, a także specjalistycznym taborem do realizacji tego rodzaju usług. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam ładunki, dokładając wszelkich starań, by dostarczyć sprzęt w nienaruszonym stanie. Na rynku istniejemy od 2007 roku, posiadając szerokie grono zadowolonych klientów zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych.

Transport niskopodwoziowy z Anglii

Transport niskopodwoziowy realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru, w skład którego wchodzą przede wszystkim naczepy typu SEMI, VARIO MAX oraz TIFBETT. Ponadto dysponujemy profesjonalnymi naczepami modułowymi z wózkami THP oraz w systemie SKPH, które dają możliwość bezpiecznego przerzutu ładunków o zróżnicowanych, w tym także o ponadprzeciętnych wymiarach.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

  • transport maszyn rolniczych (traktorów, ciągników, kombajnów, kosiarek, glebogryzarek, pługów, agregatów uprawno-siewnych, wozów paszowych, przyczep, młockarni, opryskiwaczy, roztrząsaczy, rozrzutników, siewników, rozsiewaczy itp.),
  • przewóz sprzętów budowlanych (koparek, koparko-ładowarek, spycharek, równiarek, walców, ubijarek, ubijaków, stabilizatorów podłoża, frezarek do asfaltu, pomp, betoniarek, maszyn do zagęszczania masy betonowej, dźwignic, młotów udarowych itp.),
  • przerzut urządzeń górniczych i do robót tunelowych (ładowarek, wiertnic, wozów odstawczych, wozów wiercąco-kotwiących, wozów pomocniczych, kruszarek itp.),
  • transport ciężki i nietypowy (np. turbin wiatrowych, przęseł mostów, transformatorów elektrycznych, pieców hutniczych, konstrukcji słupów przekazowych itp.).

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które staramy się zrealizować jak najlepiej, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki profesjonalnej, wyspecjalizowanej flocie pojazdów i zespołowi doświadczonych pracowników, nasza firma jest w stanie zorganizować przewóz praktycznie każdego rodzaju sprzętów. Zawsze dbamy o to, aby przewożone towary były odpowiednio zabezpieczone i nie uległy uszkodzeniu w trakcie rozładunku.

Mamy stosowne pozwolenia oraz certyfikaty uprawniające nas do świadczenia usług zakresu przewozu maszyn na linii Anglia-Polska. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i do klientów prywatnych.

Call Back


Wpisz swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie jak najszybciej